Hakkımızda

Yön Mekanik Isıtma Soğutma Havalandırma ve İnşaat San. Ve Tic. Ltd.Şti.

2010 yılında İstanbul / Arnavutköy de kurulmuştur.

Bu tarihten itibaren ana faaliyet konusu olarak kendisine;konut,fabrika,hastane ,okul ve işyerlerinin Sıhhi,ısıtma,sogutma,havalandırma,yangın,klima ve doğalgaz taahhüt,projelendirme ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir. 

Firmamız yeterlilik belgesine sahip olup, firma mühendislerimiz, makine mühendisligi sertifikasının yanı sıra, mekanik tesisat sertifikalarına sahiptir.

Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı, yapmış olduğu başarılı proje ve uygulama işleri ile geride bırakarak, sektörde güvenirliğini kanıtlamış ve kalıcı yerini almıştır.

 

MİSYONUMUZ

Mekanik tesisat ve ısı sistemleri teknolojisi uzmanlığını, iş süreçleri deneyimi ile birleştiren Yön Mekanik ,özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirir.

Kaliteli olanı, ekonomik fiyatlarla tüketici ile buluşturmayı ilke edinmiş olan şirket politikasını; kalite, güven ve müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Yurt içinde ulaşılan başarılı konumu sürekli gelişerek,mekanik tesisat sektöründe;

Türkiye’de en iyiler arasına girecek, dinamik ve etkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla, lider bir şirket vizyonu taşımaktadır.